Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

''Yeterli güce sahibiz''

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, “İnşallah Türkiye’ye galip şekilde dönmek istiyoruz. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Emre’nin sakatlığına çok üzüldüm” dedi.

(AKŞAM)

G.SARAY İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Porto’yla yapacakları maçtan galip ayrılmak istediklerini söyledi. Albayrak, “Zorlu bir maç oynayacağız. Bunun bilincindeyiz. Ona göre hazırlandık. Eksiklerimiz vardı. İnşallah Türkiye’ye galip dönmek istiyoruz. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Rakibiniz ne kadar formsuz olsa da bunun bilincinde ve ciddiyetindeyiz. Alacağımız galibiyete çok ihtiyacımız var” değerlendirmesinde bulundu.

Ayakkabısını çıkardım

Abdurrahim Albayrak sözlerini şöyle sürdürdü: Eren bizimle olacak ama sahaya sürüp sürmeme kararı hocanın. Emre ile ilgili çok üzüntülüyüm. Pozisyonda içim yandı. Israrla oynamak istedi. Ne kadar büyük bir Galatasaray aşkı var. Hoca aldığında soyunma odasına gitti. Ben de maçı bırakıp onun yanına indim. ‘Keşke çıkmasaydım. Şimdi hocam ne diyecek?’ diyordu. Ayakkabısını ben çıkardım. Milyonda bir görülecek kırık bizi buldu. Şanssızlık.