Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Samet Aybaba'dan Fenerbahçe maçı sonrası tepki

Fenerbahçe'nin deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından ev sahibinin çalıştırıcısı Samet Aybaba yayıncı kuruluşa konuştu.

Fenerbahçe'nin deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından ev sahibinin çalıştırıcısı Smaet Aybaba değerlendirmelerde bulundu.

Fırsatları değerlendiremediklerini söyleyen Aybaba, "Böyle takımlarla oynarken sonlandırmanız lazım ve bu kadar basit gol yememeliyiz. Sonlandırmada iyi yapamadık. Oyuncularımı tebrik ederim iyi takımız, alkışlanacak bir takımız ıslıklanacak değil. Kolay değil maçtır bu. Genele bakarsak doğru bir sezon geçiriyoruz sahip çıkmak lazım, sonlandırmayı iyi yapmalıyız" dedi.

Islıklanan Bifouma konusunda, "En çok dersi taraftar çıkaracak. Böyle davranmaları sonucunda bu takım nerelere gitti nerelerden geri döndü. İçeride çok sıkıntı var, yaşadığımız çok şey var. Bir sürü sorun var, gelip de bu takımın yaptığı iyi şeyler vardı. Gelip iki gol atsa o alkışı kabul etmezdi Bifouma. Sivas'ın kendi oyuncusunu ıslıklamaması lazım" sözlerini kullandı

Kalan haftalar için, "Bizim zor maçlarımız var. Hepsine aynı ciddiyetle çıkacağız. Kazanırız, kaybederiz ama biz iyi takımız" açıklamasını yaptı.