Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Fatih Terim yönetimi ikiye böldü

Beşiktaş derbisi sonrasında Tudor’a yol göründü. Dursun Özbek, Fatih Terim’i istemeyen yöneticilerin bugün fikrini değiştirmeye çalışacak. Yarın yapılacak haftalık toplantı sonrasında ise görev değişikliği açıklanabilir!..

SARI-KIRMIZILI takımda taşlar yerinden oynayacak. Başkan Dursun Özbek’in aklında Fatih Terim’i Florya’ya getirmek var ama bu konuda yönetim kurulu ikiye bölünmüş durumda. Terim’i istemeyen grup, Başkan’a bu konuda baskı yapıyor. Camianın Terim’e tepkili olduğunu söyleyen bazı yöneticiler, “Terim’i getirirsen seçimi kaybedersin başkan” diyerek onu kararından vazgeçirmeye çalışıyor. İsmail Sarıkaya, Can Topsakal, Alper Narman ve Ali Yüce, Fatih Terim’in dönüşüne hiç sıcak bakmıyor. 

İSTİFA İHTİMALLERİ BİLE VAR

Bugün yönetim toplanacak ve Başkan Özbek, muhalif isimlerin düşüncelerini değiştirmeye çalışacak. Sarı-Kırmızılı idareciler yarın da haftalık toplantıda bir araya gelecek. Burada tarihi karar açıklanabilir. Mevcut durumda ortada tek bir ortak görüş var: Kimse Tudor’la devam etmek istemiyor. Ancak yerine getirilecek isim konusunda ciddi sıkıntılar bulunuyor. Mayıs 2018’de G.Saray’da seçim yapılacak. Terim göreve başlar ve bazı idareciler istifa ederse, camia daha da çalkantılı bir döneme girebilir.

Akşam