Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Aykut Kocaman'dan yönetime Visca talimatı

Deneyimli çalıştırıcı, Başakşehir'in Arda Turan'la el sıkışması üzerine Bosnalı sağ kanat için harekete geçilmesini istedi. Sarı- lacivertliler, İstanbul temsilcisiyle masaya oturup Edin Visca'ya resmen talip oluyor...

Fenerbahçe'de transfer için sürpriz bir isim gündeme geldi. Teknik direktör Aykut Kocaman, yönetim ile masaya oturdu ve Başakşehir'in Arda Turan ile el sıkışmasının ardından her transfer döneminde hayalini kurduğu Edin Visca için harekete geçilmesini talep etti. Başkan Aziz Yıldırım ise deneyimli çalıştırıcının ısrarları üzerine Bosna Hersekli sağ kanat için tüm olanakların seferber edilmesi talimatını verdi. 

Yönetim, önümüzdeki günlerde Başakşehirli yöneticilerle görüşüp, Edin Visca'ya resmen talip olduklarını iletecek. Kanarya'da hedef, 27 yaşındaki yıldızı satın alma opsiyonlu kiralık olarak kadroaya katmak. Sarı-Lacivertliler, elinde Elia'yı da bulunduran İstanbul temsilcisinin bu teklife olumlu bakacağını düşünüyor. Bosnalı sağ kanat oyuncusunun da Fener'in bu ilgisine bir hayli sıcak yaklaştığı belirtildi. 

Edin Visca bu sezon Başakşehir formasıyla 25 maçta  7 gol atıp 8 asiste imza attı...